#FBS10MLNTRADERS yarışmasının galibi ile tanışın

#FBS10MLNTRADERS yarışmasının galibi ile tanışın

FBS, Kasım ayında 10.000.000 yatırımcı kilometre taşını kutladı. Bu kez, şirketten hediye alan şanslı müşteri tek bir kişi değildi - ayrıca on adet iPhone ve bir sürü markalı kupa ve Tişörtlerin olduğu bir ödül havuzundan oluşan FBS HEDİYE PROMOSYONU yarışmasını da başlattık. Yarışmaya 9.000'den fazla kişi katıldı - kazananlardan biriyle tanışın, Vietnam'dan Sayın Pham Phu Lam Son!

“Yarışmaya sadece eğlenmek için katıldım kazanma şansım olacağını bile düşünmemiştim” dedi. #FBS10 MLNTRADERS hakkında bilgiyi FBS Facebook sayfasından almıştı ve FBS ile hiçbir şeyin imkânsız olmadığını kanıtlayan yarışmalarımıza ilk kez katılmıştı.

Bay Pham Phu Lam Son 33 yaşında, Hyundai Satış departmanında çalışıyor ve ailesinin bir balıkçı dükkanı işletmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda bir FBS yatırımcısı ve şu an bir iPhone X 256 GB sahibi. Bir sonraki hedefinin işlem yapma ile ilgili daha çok şey öğrenip bir araba almak olduğunu belirtti. Yanında güvenilir bir broker varken bu çok da uzun sürmeyecektir.

Bay Pham Phu Lam Son ve tüm kazananları tebrik ediyoruz! Dünyanın en iyi 10 milyon insanından birisiniz - FBS ailesinin bir parçası olduğunuz için teşekkürler!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera