İşçi Ve Eşi Hayaller Gerçek Oluyor Yarışmasından Çamaşır Makinesi Kazandı

İşçi Ve Eşi Hayaller Gerçek Oluyor Yarışmasından Çamaşır Makinesi Kazandı

Aralık 2018'de, Endonezya Cilegon'dan bir işçi ve aynı zamanda işlem yapmaya yeni başlamış bir tüccar olan Depi Sandi'nin dileğini yerine getirdik. Depi Sandi, eşine otomatik bir çamaşır makinesi sunarak onu elde çamaşır yıkama zahmetinden kurtarıp mutlu etmek istedi. Bu dileği de gerçekleştirmeye değerdi: FBS Endonezya ekibi temsilcileri, çifti yeni bir çamaşır makinesi hediye etmek ve kazandıkları bu zaferden ötürü tebrik etmek için ziyaret etti.

Bay Sandi, 2018'de “50$ Bonus” hesabı açtığını ve başarılı bir şekilde 48$ kar elde ettiğini söyledi. Arkadaşı (aynı zamanda bir FBS yatırımcısı olan) kendisine “Hayaller Gerçek Oluyor” yarışmasını anlattı ve eğer dileği gerçekten anlamlı ve içten olursa, dileğinin gerçekleşebileceği konusunda bu eşsiz fırsattan bahsetti. O da aynen böyle yaptı - hamile karısının elde çamaşır yıkamakta zorlandığını ve yardıma ihtiyacı olduğunu biliyordu.

Umarız, yeni beyaz eşyaları, çiftin birbirleriyle daha fazla zaman geçirmelerine yardım eder ve bu genç aileye yeni uğraşlar konusunda ilham verir.

Tebrikler!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera