Hayaller Gerçek Oluyor Yarışması: Kariyer Değişikliği İçin Kahve Makinesi

Hayaller Gerçek Oluyor Yarışması: Kariyer Değişikliği İçin Kahve Makinesi

Haziran ayında Hayaller Gerçek Oluyor yarışmasının galibi Maged Malak ile tanışın. Kendisi Mısır, Kahireli ve FBS kendisinin mucizelere inanmasını sağlamadan önce farklı bir yaşama sahipti.

“Babamla birlikte bir fabrikada çalışıyordum ve zaman zaman da bir kafede vardiyalı olarak çalışıyordum. Belli bir noktada kendi kafemi açabileceğimi farkettim ”dedi.

Neyse ki, fikirler geliştikten sonra, Maged Malak vazgeçmedi ve şansını denedi. İşlemlerde tecrübesi olmayan Malak, yarışmamızı Facebook'ta şans eseri gördü ve finansal bağımsızlık konusundaki iddialı hayalini paylaştı. Görmezden gelemedik çünkü FBS, insanlara hayatlarını değiştirme, kendilerine inanma ve gelecek için planlar yapma konusunda ilham verir.

Bu yüzden, ona bir kahve makinesi gönderdik ve işleri gerçeğe dönmeye başladı. Şu an sadece kafesinin potansiyeli konusunda değil aynı zamanda ek gelir elde etmek için işlem yapma konusunda olumlu ve istekli bir girişimci.

Hayatı yaşayın, hayalleriniz için çalışın ve hayallerinizin gerçekleşmesi için biraz yardıma ihtiyacınız olursa FBS orada olacaktır!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera