FBS Futbol Yolculuğu Yarışması Kazananları Ve Öne Çıkanlar

FBS Futbol Yolculuğu Yarışması Kazananları Ve Öne Çıkanlar

Rusya'daki en büyük futbol etkinliği sona erdi. Bir sonraki ise 4 sene sonra geliyor - Neyse ki, FBS yatırımcıları, müşterilerimiz arasında hit olan FBS Futbol Yolculuğu yarışması sayesinde arkalarında bir çok anı bıraktılar.

Toplam kazanan sayısı, 111'e ulaştı - iki tur ve her bir turda 55 kazanan - artı Brezilyalı yatırımcılarımız arasında yaptığımız çekiliş sonucu Rostov Arena'daki Brezilya ve İsviçre arasında oynanan futbol maçı için bir VIP seti kazanan. 111 kişi - Bu tam olarak insanların işlem ve spor tutkusunu paylaştıkları bir FBS fan kulübü gibi görünüyor ve bu yarışma kesinlikle gösterdi ki bu iki çalışma beraber harikaydı.

Biletleri kazanmak için, katılımcıların FBS'de bir promosyon hesabı açmaları, bir kereye mahsus 1000$ veya üzerinde para yatırmaları, hesaplarını ziyaret etmek istedikleri maça eklemeleri ve ilk 5 listesine girebilmek için mümkün olduğunca çok sayıda lot işlem yapmaları gerekiyordu. Almanya, İtalya, Malezya, Myanmar, Japonya, Endonezya, Çin ve daha sonradan şanlı bilet sahibi olan diğer ülkelerden gelen yatırımcılar, final maçlarındaki etkileyici anılarını uzun zaman hatırlayarak zevk alacaklar.

Haberi izleyin, kazananlarımızın heyecanını paylaşın ve unutmayın: FBS bir fırsat, arkadaşlık ve birlik bölgesidir. Başarıya giden yolu bulun - yarışmalar ve promosyonlarımıza göz atın ve sizde başarın!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera