FBS 2018'in En İyi Gelecek Vadeden Brokerı olarak ödüllendirildi

FBS 2018'in En İyi Gelecek Vadeden Brokerı olarak ödüllendirildi

FBS, FXEmpire En İyi broker ödüllerinin dikkatini çekti - bu kez, dünyaca ünlü bir finans portalı olan FXEmpire tarafından 2018'in En iyi gelecek vadeden brokerı olarak ödüllendirildik.

FXEmpire'ın ödül ile ilgili olarak bize yazdığı şeyler:

“Ücretsiz mevduat sigortası, çok çeşitli varlıklar, 3000 kata varan kadar kaldıraç ve son derece düşük spreadler ile FBS, bu yılki 2018'in En İyi Gelecek Vaat eden Forex Broker'ı olarak geliyor. Web sitelerini ziyaret etmek bir zevk ve platformları hız ve kullanılabilirlik açısından eşsiz".

Bu ödülü almak şirket için büyük bir onurdur, ve bu ödül tüm brokerler arasındaki en mükemmel ve yenilikçi olanını gösterir. 20.000'den fazla adayı geride bırakmış olmamız yüksek performans ve müşterilerin bizi ne kadar beğendiğinin kanıtıdır.

FBS'yi seçtiğiniz için teşekkürler! Dünyanın dört bir yanından her gün milyonlarca yatırımcıyla çalışmak ve avantajlarımızı paylaşmak - ve onların ücretsiz mevduat sigortası programı, faydalı promosyonlar, bonuslar ve güvenilir hizmetin tadını çıkarmalarını sağlamak bizim için büyük bir onurdur.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera