FBS ile başka bir hayal daha gerçek oldu

FBS ile başka bir hayal daha gerçek oldu

Kahire Mısır'dan Eylül ayının 'Hayaller gerçek oluyor' yarışması galibi ile tanışın!

Hussam Shaaban, Kahire Mısır'dan 21 yaşında iktisat öğrencisi. Okuduğu bölüm piyasaların tümü ile ilgili haberler ve güncellemeler hakkında farkındalık gerektiriyor - ancak piyasaya olan ilgisinin tek nedeni okuduğu üniversite değil.

Shaaban Bey, FBS ile işlem yapıyor ve ayrıca işlem yapmaya ve Forex'e adanmış bir YouTube kanalına sahip. Bu yüzden FBS'den profesyonel bir kamera istediğinde, bu onun için sadece güzel bir oyuncak değildi - iki tutkusunu da birleştirebileceği bir araçtı: işlem yapmak ve video yapımı. Kazananımız “Bu hediyeyi şu an doğru yolda olduğumun büyük bir işareti olarak görüyorum” dedi, “İnsanlara ilham vermek istiyorum, daha iyi bir yaşam ve ilerleme yolları arıyorum” diyor.

Artık, yepyeni bir Canon 750D kamera ile abonelerine daha yüksek kaliteli içerikler sunabilir. Shaaban Bey şuna inanıyor - bu hediye onun hedeflerine ulaşmasına ve hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak. Kendisi “Ben bir hayalperestim” diye itiraf ediyor. Shaaban Bey'i kazandığı için kutluyor ve bol şanslar diliyoruz!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera