Hayaller Gerçek Oluyor: Adam'ın İşitmesi için Hediye

Hayaller Gerçek Oluyor: Adam'ın İşitmesi için Hediye

Cezayir Jijel'den Sofiya ve Adam Buaabsh, Kasım 2018'i mucizeler ayı olarak hatırlayacak - bu, FBS'nin onların büyük hayallerini gerçekleştirdiği zamandır. 13 yaşındaki Adam'da işitme problemleri mevcut - etrafındaki sesleri zar zor duyabiliyor ve okulda iletişim problemleri ve yanlış algılamalar ile mücadele etmek zorunda. Adam'ın duyması, annesi Sofiya'nın dünyadaki her şeyden daha çok istediği şeydi ve en büyük dileğini FBS'ye söyledi.

Sofiya “Adamın diğer çocuklar gibi duyabilmesini, diğer çocuklarla bütünleşebilmesini, işitebilmesini diledim” dedi. Adam'ın zayıf işitme durumundan ötürü okulda sorunları vardı, ancak bu sorunlar artık yok - şimdi, Adam'ın yeni bir işitme cihazı var ve yeni bir hayata başlamak için çok heyecanlı.

Adam “Eğitimimde başarılı olabilmek için diğer çocuklar gibi olmayı hayal ediyordum.”, diyor. Gelecekte onun pek çok konuda başarılı olacağından eminiz ve kendisine bol şans diliyoruz!

Herkes normal ve sağlıklı bir yaşamı hakediyor ve FBS Ekibi böyle harika bir gence bu şansı vermekten onur duyuyor. Umarım, Adam’ın yeni işitme cihazı, dünyanın güzelliklerini bütün duyularıyla tam anlamıyla tadabilmesine yardımcı olur.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera