'Hayaller gerçek oluyor' Temmuz ayı kazananı ile tanışın!

'Hayaller gerçek oluyor' Temmuz ayı kazananı ile tanışın!

Bu ayın kazananı Bayan Sureerut Haritawen, dokunaklı hayalini FBS'ye söyledi - İki çocuğu için okul malzemeleri istedi. Ve bizde kayıtsız kalamadık!

Bayan Sureerut Haritawen Tayland Nakhon Pathom'da yaşıyor ve bir hizmetçi olarak çalışıyor. Artık iki çocuğunun okula gitmesinin zamanı geldi, ancak tüm okul malzemelerini karşılayabilmesi çok zordu. FBS “Hayaller gerçek oluyor” yarışmasını öğrendiğinde, ne isteyeceğini zaten biliyordu ve yardım çağrısına kayıtsız kalamadık! Facebook sayfamıza yorumunu bıraktığı anda, Tayland ofisimiz, çocuklarının hayal ettiği okul malzemeleriyle kapısının önüne dikilmişti bile! Genç anne mutluluktan gözyaşlarını tutamadı.

Bayan Sureerut Haritawen, eğitimin ve okulun çok önemli olduğuna inanıyordu. "Kalabalık bir ailem var. Bunun gibi okul malzemeleri için maalesef fazla paramız yok, dedi - ama şimdi çocuklarım okula gidebilir ve bunun için FBS'e çok teşekkür ediyoruz!

Daha önce hiç işlem yapmamış olmasına rağmen, Bayan Sureerut Haritawen işlem yapmanın ek bir gelir elde etmek için çok iyi bir yolu olduğunu düşünüyor, ancak bu çok fazla çalışma gerektirir.

Bayan Sureerut Haritawen ve çocuklarını kutluyor, kendilerine iyi şanslar diliyoruz!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera