Merhaba 'Hayaller Gerçek Oluyor' Ağustos ayı kazananı İtalya’dan!

Merhaba 'Hayaller Gerçek Oluyor' Ağustos ayı kazananı İtalya’dan!

Bayan Sherlani Jane Fanari, FBS'den bir dikiş makinesi ve pamuklu kumaşlar rica etti. Böylece, satmak için birçok şey dikip, ailesine ve Filipinlerdeki annesine yardım edebilecekti. Buna “Hayır” diyemedik!

Bayan Sherlani Jane Fanari bir Filipinli. Kocası ve çocukları ile İtalya'da yaşıyor. Mayıs 2018'den bu yana FBS ile işlem yapıyor ve “Hayaller Gerçek Oluyor” yarışmasına üç kez katılmış - ve son katılımında şans onu buldu! FBS'den yeni bir dikiş makinesi ve pamuklu kumaşlar istedi, böylece mobilya örtüleri, elbiseler ve doldurulmuş oyuncaklar yapabilirdi. Bu onun için yalnızca bir hobi değildi - ailesine yardım etmek için diktiği bazı şeyleri satmak ve Filipinler'deki annesinin evini onarmak istiyordu - eski evi 2013 yılındaki tayfunda yok olmuştu.

İlk başta, kazandığına gerçekten inanmamıştı, ancak FBS temsilcileri kazandığını teyit ettikten sonra kendisini çok mutlu hissetti - Bayan Fanari bunu sevdiği şeyi yapmaya devam edebilmek ve ailesine para yardımında bulunabilmek için bir şans olarak görüyor. Ayrıca, ailesinin mali durumunu iyileştirmek için de FBS ile işlem yapmaya devam etmeyi planlıyor ve umarız annesini ziyaret etmek için Filipinler'e daha sık gidebilir. “Bu harika hediyeler için size çok minnettarım! FBS'yi brokeriniz olarak seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız” - diyor.

Bayan Fanari'yi tebrik ediyor, kendisi ve ailesine iyi şanslar diliyoruz!

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera